HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Millennium, kurulduğu 1999 senesinden bu yana, deneyimli ve yenilikçi ekibiyle, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu süre içerisinde planlı çalışmaya ve kurumsallaşmaya büyük önem vermiş; bu sayede istikrarlı bir büyüme göstermiştir. Deneyimini ve içinde bulunduğu bilişim sektörünün dinamizmini birleştirerek geliştirdiği uygulamalarla tüm müşterilerinin güvenini kazanmıştır.


Hizmetlerine Personel Taşımacılığı, Okul Taşımacılığı ve Turizm Taşımacılığı sektörlerine, kurumsal yönetim sistemleri geliştirerek devam eden Mİllennium, taşımacılık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, filo yönetimi, belge yönetim sistemi, güzergah planlama, pazarlama yönetimi, araç bakım yönetimi gibi onlarca projeyi geliştirip, sektörün kullanımına sunmuştur.


Teknolojik gelişmeleri hızla takip edip, sektörün kullanımına sunan Millennnium, Personel ve Öğrenci taşımacılığına yönelik mobil uygulamaları geliştirmiş mobil yolcu yönetim sistemi mobil veli bilgilendirme sistemi ve mobil tedarikçi ve sürücü yönetim sistemini de taşımacılık sektörünün hizmetine sunmuştur.

about-image
UZMAN VE DENEYİMLİ KADRO

Tamamı bilgisayar mühendislerinden oluşan, alanında uzman ekibimizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

DEĞİŞMEYEN KALİTE ANLAYIŞI

Kalite anlayışımızı, güven duygusuyla pekiştirerek uzun vadeli iş birlikteliklerine zemin hazırlıyoruz.

MODERN KODLAMA TEKNİKLERİ

Zamana ayak uydururak; her zaman son teknoloji ve modern teknikleri kullanarak ürünler geliştiriyoruz.

HER MÜŞTERİYE ÖZEL İLGİ

Bizi tercih eden bütün müşterilerimizin ihitiyaç, isteklerini anlıyor, onlara özel çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimiz İş Ortağımızdır

    Müşterilerimiz sahip oldukları kaynakları en iyi şekilde kullanabilmek ve bugünün rekabet ortamında başarıyı yakalayabilmek için teknolojiden en üst düzeyde faydalanmak durumundadır. Bilgi teknolojileri kullanımının, is dünyasında, rekabet edilen firmalar arasındaki pazar payının belirlenmesinde en etkili faktörlerden biri olarak önem kazanması ile birlikte bu teknolojilerin doğru ve etkin kullanılması işletmelerin geleceğini belirleyen bir unsur haline gelmiştir.

    Millennium olarak, is dünyasının rekabetçi ortamında, müşterilerimizin sahip olduğu kaynaklarını planlanmasını, etkili bilgi paylaşımının sağlanmasını, verimliliğini en üst seviyeye çıkararak karlılığın artmasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tüm ürünlerimizi bu bilgiler ışığında geliştiriyor ve en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Ancak günümüzde işletmeler kaliteli ürün ve uygun fiyatın ötesinde bir şeyler bekliyorlar. Saygı görmek, güven duymak, kıymetin bilinmesi, dostluk, güler yüz, ilgi, yardım. Millennium olarak bizler tüm müşterilerimizin farklılıklarının bilincindeyiz. Sizleri dinliyor ve anlıyoruz. Problemlerinize size özel çözümler sunuyoruz.
Teknolojilerimiz

Bilişim teknolojileri devrimsel nitelikli değişimlere sahne olmaktadır. Dünya üzerindeki her bir bilgisayar, dev bir networkün bir parçası haline gelmiştir. Bilgi paylaşımı hiç olmadığı kadar pratik ve hızlıdır. Web teknolojileri dünyanın değişimine en büyük katkıyı sağlamaktadır. İşletmeler bilgiye sadece merkez ofislerinden ve şubelerden değil tüm dünya üzerinden ulaşmaktadır. Saha personelleri dünyanın neresinde olursa olsun sahip oldukları bilgiyi istediği kişiye aktarabilir istediği bilgiye ise anında ulaşabilir. Bu rekabetçi piyasada inanılmaz bir hiza verimliliğe neden olmaktadır.


Millennium tüm ürünlerini web üzerinden çalışacak şekilde geliştirmektedir. Müşterilerimiz bilgiye ister kişisel bilgisayarlarından isterse de mobil cihazları üzerinden sorunsuzca ulaşabilir. Müşterileriniz hiç olmadığı kadar size yakındır. Bir kaç saniye içinde sisteminize bağlanır ve kendilerine ait seferleri, güzergâhları, ödemelerini, şikâyetlerini vs. kısacası her türlü bilgiyi sizlere ihtiyaç duymadan görebilir ve sizlere iletebilirler.
about-image

Neden Biz ?

category-icon
Size Özel Tasarımlar

    Kurumsal kimiliğinizi öne çıkaracak yazıları, resimlerinizi ve logonuzu sizden alıp uygulamada kullanıyoruz. Tema ve renk seçimini rasgele değil logonuza göre yapıyoruz.

category-icon
Kullanım Kolaylığı ve Eğitim

    Uygulama tasarımı bittikten sonra işletmenize gelerek gerekli eğitimleri veriyoruz. Uygulamayı kolayca kullanabilmeniz için gerekli her şeyi yapıyoruz.

category-icon
Teknik Destek ve Güncelleme

    Mobil uygulamanızı teslim ettikten sonra işletmenizle irtibatı kesmiyoruz. Telefonla teknik destek sağlıyor ve gerekli güncellemeleri itinayla yapıyoruz.