Müşteri Entegrasyonu

Hizmet verilen kurumsal müşterilerinize ve okul yönetimlerine verilecek şifreler ile, müşterilerinize bilgi akışı sağlanır. Müşterilerinizin düzenli olarak isteyebileceği çeşitli raporlar, program üzerinden müşterinin kullanımına açılır. Verilen hizmet, müşteriniz tarafından denetlenebilir hale gelir. Bu kapsamda aşağıdaki çeşitli ekranlar ve raporla müşterinin kullanımına açılır.

about-image
about-image
 • Puantaj bilgileri
 • Araç ve sürücü bilgileri
 • Yolcu listeleri
 • Araç ve sürücünün belgeleri
 • Güzergah ve durak konumları
 • Faturalandırma işlemleri
 • İstek ve şikayet yönetimi
 • Araç gecikme ve gelmeme bilgileri
 • Extra iş rezervasyon ekranları

Araç Takip Entegrasyonu

  Çalışmakta olduğunuz araç takip sistemiyle Millennium arasında yapılacak entegrasyon ile araç konumları ile katedilen km bilgileri araç takip sisteminden Millennium’ a aktarılır. Bu sayede araçların km bazlı bakım hizmetleri takip edilir ve bakım kilometresi gelen araçlar için sistem otomatik uyarı verir. Araç konumları mobil uygulamalarda velilerin ve yolcuların araç konumunu görmesi için mobil uygulamalar ile entegre edilir.

about-image
about-image

Muhasebe Programları Entegrasyonu

  Programın daha verimli kullanılabilmesi için çeşitli muhasebe programlarıyla entegre edilebilir. Bu sayede millennium’ a girilen tedarikçi faturaları, mazot alım fişleri, tedarikçilere verilen avans ve yakıtlar tek tuşla muhasebe programlarına (logo, micro, eta vs..) aktarılabilir.

Yakıt Entegrasyonu

  Filonuzun yakıtını yakıt kartları kullanarak kurumsal bir firmadan (opet, shell vs..) anlaşmalı olarak alıyorsanız, bu firmalar ile Millennium arasında entegrasyon yapılabilir. Bu sayede millennium tarafından belirlenen limitler dahilinde yakıt kartı yüklemeleri tek tuşla yapılabilir. Araçların aldıkları yakıtlar yakıt firmasından gün sonunda otomatik olarak millennium a aktarılır.

about-image
about-image

SMS Entegrasyonu

  Tedarikçilerinize, sürücülerinize, yolcularınıza veya velilerinize program üzerinden sms gondermenizi sağlayan entegrasyondur. İster proje bazında, ister araç bazında istersenizde yolcu veya veli bazında her türlü bilgilendirme, kutlama vs gibi sms gönderme işlemleri Millennium üzerinden yapılır.

U-ETDS Entegrasyonu

  01/01/2019'dan itibaren uygulamaya konulacak Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi U-ETDS'nin, karayolu yolcu taşımacılığına ilişkin güvenlik sorunlarını ortadan kaldırmak açısından sektörü disipline edecek bir uygulama olması bekleniyor. Sistem sayesinde korsan taşımacı firmalarla yapılacak seyahatlerin engellenmesine katkı sağlanacak, böylelikle yolcuların yaşayabileceği mağduriyetlerin önüne geçilecek. U-ETDS ile hangi yolcunun hangi otobüse bindiği ve hangi durakta indiği veri merkezine anında bildirilecek.

  Sistem; A1, A2, B1, B2, D1, D2 (Tarifeli ve tarifesiz yolcu taşımacılığı, eşya ve kargo taşımacılığı) ile T Yetki Belgelileri (Terminaller) kapsayacak.

  Millennium Programına girilen sefer bilgileri tek tuşla bakanlığın U-ETDS sistemine otomatik olarak gönderilmektedir. Program kullanıcılarının başka hiçbir işlem yapmasına gerek yoktur.

about-image