Hakkımızda


Hakkımızda

    Millennium Software, kurulduğu 1999 senesinden bu yana, deneyimli ve yenilikçi ekibiyle, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu süre içerisinde planlı çalışmaya ve kurumsallaşmaya büyük önem vermiş; bu sayede istikrarlı bir büyüme göstermiştir. Deneyimini ve içinde bulunduğu bilişim sektörünün dinamizmini birleştirerek geliştirdiği uygulamalarla tüm müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

    Hizmetlerine, Personel ve Okul Taşımacılığı, Turizm Taşımacılığı, Uluslararası Tır Taşımacılığı, Yurtiçi Taşımacılık, Şoförlü Filo Kiralama, Etkinlik Yönetimi, Belgelendirme Sistemi Yönetimi, Saha Satış Yönetimi, Kartlı Yolcu Otomasyon sistemleri gibi sektörlerde uygulamalar geliştirerek devam etmektedir. Ayrıca çeşitli sektörlerdeki müşterilerine yaptığı özel projeler ile de ürün ve hizmetlerini çeşitlendirmektedir. Millennium Software’in içinden doğan ve web uygulamaları konusunda uzman olan Syedra Creative ile de, e ticaret siteleri, web sitesi tasarım hizmetleri vermektedir.

Millennium
Millennium

Başarı Stratejimiz

    İşletmeler sahip oldukları kaynakları en iyi şekilde kullanabilmek ve bugünün rekabet ortamında basariyi yakalayabilmek için teknolojiden en üst düzeyde faydalanmak durumundadır. Bilgi teknolojileri kullanımının, is dünyasında, rekabet edilen firmalar arasındaki pazar payının belirlenmesinde en etkili faktörlerden biri olarak önem kazanması ile birlikte bu teknolojilerin doğru ve etkin kullanılması işletmelerin geleceğini belirleyen bir unsur haline gelmiştir.

    Millennium olarak, is dünyasının rekabetçi ortamında, işletmelerin sahip olduğu kaynaklarını planlanmasını, etkili bilgi paylaşımının sağlanmasını, verimliliğini en üst seviyeye çıkararak karlılığın artmasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tüm ürünlerimizi bu bilgiler ışığında geliştiriyor ve en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Ancak günümüzde işletmeler kaliteli ürün ve uygun fiyatın ötesinde bir şeyler bekliyorlar. Saygı görmek, güven duymak, kıymetin bilinmesi, dostluk, güler yüz, ilgi, yardım. Millennium olarak bizler tüm müşterilerimizin farklılıklarının bilincindeyiz. Sizleri dinliyor ve anlıyoruz. Problemlerinize size özel çözümler sunuyoruz.

Teknolojilerimiz

    Bilişim teknolojileri devrimsel nitelikli değişimlere sahne olmaktadır. Dünya üzerindeki her bir bilgisayar, dev bir networkün bir parçası haline gelmiştir. Bilgi paylaşımı hiç olmadığı kadar pratik ve hızlıdır. Web teknolojileri dünyanın değişimine en büyük katkıyı sağlamaktadır. İşletmeler bilgiye sadece merkez ofislerinden ve şubelerden değil tüm dünya üzerinden ulaşmaktadır. Saha personelleri dünyanın neresinde olursa olsun sahip oldukları bilgiyi istediği kişiye aktarabilir istediği bilgiye ise anında ulaşabilir. Bu rekabetçi piyasada inanılmaz bir hiza verimliliğe neden olmaktadır.

    Millennium tüm ürünlerini web üzerinden çalışacak şekilde geliştirmektedir. Müşterilerimiz bilgiye ister kişisel bilgisayarlarından isterse de mobil cihazları üzerinden sorunsuzca ulaşabilir. Müşterileriniz hiç olmadığı kadar size yakındır. Bir kaç saniye içinde sisteminize bağlanır ve kendilerine ait rezervasyonları, siparişlerini, ödemelerini, şikayetlerini, teslimatlarını vs. kısacası her türlü bilgiyi sizlere ihtiyaç duymadan görebilir ve sizlere iletebilirler.

Millennium

UZMAN VE DENEYİMLİ KADRO

Tamamı bilgisayar mühendislerinden oluşan, alanında uzman ekibimizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

DEĞİŞMEYEN KALİTE ANLAYIŞI

Kalite anlayışımızı, güven duygusuyla pekiştirerek uzun vadeli iş birlikteliklerine zemin hazırlıyoruz.

MODERN KODLAMA TEKNİKLERİ

Zamana ayak uydururak; her zaman son teknoloji ve modern teknikleri kullanarak ürünler geliştiriyoruz.

HER MÜŞTERİYE ÖZEL İLGİ

Bizi tercih eden bütün müşterilerimizin ihitiyaç ve isteklerini anlıyor ve onlara özel çözümler sunuyoruz.

NELER YAPTIK?

Taşımacılık sektöründeki yüzlerce firmaya taşımacılık programımız Millennium ile hizmet verdik.

Nakliyat sektöründeki yüzlerce firmaya lojistik programımız Millennium.NET ile hizmet verdik.

Yüzlerce firmaya Etkinlik Yönetim Programımız Events Soft ile hizmet verdik.