Events Soft

Mobil Uygulamalı, Web Tabanlı Etkinlik Yönetimi Yazılımı
event

EVENTS SOFT

Bütün Etkinlik ve Organizasyonlarınızı Daha İyi Yöneteceksiniz...

Her Yerden Programa Veri Girişi
Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Events Soft ile müşterilerimiz, yönetimini üstlendikleri organizasyonları, daha hızlı planlayabilir, maliyetlerini kontrol altına alarak karlılıklarını arttırabilirler. Organizasyon öncesi ve organizasyon sırasında tüm personel arasında aktif bilgi paylaşımı yapılarak, organizasyonun tüm süreçler kontrol altına alınır. Organizasyonun planlanması sırasındaki tedarikçi giderleriniz ile organizasyon sırasındaki tüm masraflarınız kayıt altına alındığından organizasyon sonu karlılığınız anında hesaplanabilir. Otomotik fatura oluşturma seçeneği ile müşterilerinize anında faturalınızı düzenleyebilirsiniz.

Maximum Veri Güvenliği

Programda verileriniz SQL Server ile tutularak %100 veri güvenliği oluşturulmaktadır. Program bu sayede uzun seneler boyunca sorunsuz çalışabilmektedir.

EVENTS SOFT NEDİR?

Program Özellikleri
-Organizasyon talep listesi -Organizasyon tekliflerinin hazırlanması -Otomatik revize ve kopya teklif -Konfirme teklif ve iş emirleri -Sorumlu personellerin avans işlemleri -Tedarikçi maliyetleri -Tedarikçiden gelen fatura kontrolü -Organizasyon sonu anket çalışması -Organizasyon sonu karlılık analizi -Personel transfer işlemleri -Belge Yönetim sistemi -Pazarlama faaliyet takibi -Sınırsız raporlama

Mobil Uygulama Özellikleri
-Konuşmacılar -Ajandam -Duyurular -QR Code - Kartvizit -Salon Mekan Planları -Yorumlar -Dokümanlar -Galeri -Ziyaretçiler -Sosyal Medya -Sponsorlar -İletişim ve Harita -Arama

NEDEN BİZ?

Programımız Bütün İhtiyaçlarınızı Karşılamaktadır
Her Yerden ve Her Cihazdan Erişim

Program web tabanlı olduğu için, merkez ofis dışındaki tüm ofisleriniz sisteme On-Line bilgi girebilmektedir. Böylece tüm şubeleriniz arasında tam bir veri bütünlüğü sağlar. Ayrıca tüm müşterilerinize şifre açabilir, programda yetki verdiğiniz bölümleri müşterilerinizin kullanımına açabilirsiniz.

Maliyet Kontrolü & Karlılık Hesabı

Organizasyonun planlanması sırasındaki tedarikçi giderleriniz ile organizasyon sırasındaki tüm masraflarınız kayıt altına alındığından organizasyon sonu karlılığınız anında hesaplanabilir. Otomatik fatura oluşturma seçeneği ile müşterilerinize anında faturalınızı düzenleyebilirsiniz.

KAZANIMLAR

VERİ GÜVENLİĞİ
KOLAYLIK
ALINAN VERİM
MEMNUNİYET
MALİYET KONTROLÜ

YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

TELEFONDAN DA KULLANIM

ETKİLEYİCİ TASARIMLAR

ETKİN ZAMAN KULLANIMI

%100 VERİ GÜVENLİĞİ

BAKIM, GÜNCELLEME, TEKNİK DESTEK