Hakkımızda

   Millennium Software, kurulduğu 1999 senesinden bu yana, deneyimli ve yenilikçi ekibiyle, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu süre içerisinde planlı çalışmaya ve kurumsallaşmaya büyük önem vermiş, bu sayede istikrarlı bir büyüme göstermiştir. Deneyimini ve içinde bulunduğu bilişim sektörünün dinamizmini birleştirerek geliştirdiği uygulamalarla tüm müşterilerinin güvenini kazanmıştır.


   Hizmetlerine, Personel ve Okul Taşımacılığı, Turizm Taşımacılığı, Uluslararası Tır Taşımacılığı, Yurtiçi Taşımacılık, Şoförlü Filo Kiralama, Etkinlik Yönetimi, Belgelendirme Sistemi Yönetimi, Saha Satış Yönetimi, Kartlı Yolcu Otomasyon sistemleri gibi sektörlerde uygulamalar geliştirerek devam etmektedir. Ayrıca çeşitli sektörlerdeki müşterilerine yaptığı özel projeler ile de ürün ve hizmetlerini çeşitlendirmektedir. Millennium Software'in içinden doğan ve web teknolojileri konusunda uzman olan Dijital Tasarım Ajansı Syedra Creative ile de yurt içinde yüzlerce web sitesi tasarımları, e ticaret siteleri, mobil uygulamalar, web tabanlı uygulamalar ve çeşitli alt yapı ve hosting hizmetleri vermektedir.

NEDEN BİZ?

Web Tabanlı Uygulamalarımızın Avantajlarından Yararlanın...
Bilgiye Her Yerden ve Her Cihazdan Kolayca Ulaşın...

İşletmeler bilgiye sadece merkez ofislerinden ve şubelerden değil tüm dünya üzerinden ulaşmaktadır. Saha personelleri dünyanın neresinde olursa olsun sahip oldukları bilgiyi istediği kişiye aktarabilir ve istediği bilgiye ise anında ulaşabilir. Bu rekabetçi piyasada inanılmaz bir hıza ve verimliliğe neden olmaktadır.

Sürekli Gelişen Teknolojide İşletmeniz Geride Kalmasın...

Bilişim teknolojileri devrimsel nitelikli değişimlere sahne olmaktadır. Dünya üzerindeki her bir bilgisayar, telefon ve tablet dev bir networkün bir parçası haline gelmiştir. Bilgi paylaşımı hiç olmadığı kadar pratik ve hızlıdır. Web teknolojileri dünyanın değişimine en büyük katkıyı sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ

100% Complete Personel & Öğrenci Taşımacılığı
100% Complete Lojistik Programı
100% Complete Etkinlik Yönetim Programı
100% Complete Mobil Uygulama Tasarımı
100% Complete U-ETDS Entegrasyonu Sistemi
100% Complete Belgelendirme Yönetim Sistemi
100% Complete Web Sitesi Tasarımı
100% Complete E-ticaret Siteleri
100% Complete Hosting Hizmetleri
100% Complete Turizm Taşımacılığı
100% Complete Yurtiçi Taşımacılık
100% Complete Depo & Antrepo Programı
100% Complete Özel Projeler ve Uygulamalar

Basında Biz


Öğrenci taşımacılığını %100 güvenli hale getiren son mobil uygulamamız


SHOW ANA HABERDE

ogrenciler

MILLENNIUM EKİBİ OLARAK

Değerli Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler